O nás

Driving Academy založil Martin Semerád jako projekt, kde se mohl realizovat po ukončení své závodní kariéry v rallye. Během svého působení v Mistrovství Světa v rallye nasbíral spoustu zkušeností, které chtěl předat dál nejen svým kamarádům, ale i dalším zájemcům o zdokonalení svého řidičského umu.

Naším cílem bylo vždy zdokonalení řidičských dovedností našich klientů a tím pádem i zvýšení bezpečnosti na českých silnicích. Učíme řidiče nejen správným návykům za volentem, ale také poznávat limity své i svého auta, a zvládat tak lépe krizové situace.

Během dvou let z nadšeneckého projektu vyrostla společnost, která pod značkou Driving Academy nabízí širokou škálu produktů pro motoristickou veřejnost. Kromě běžných kurzů bezpečné a sportovní jízdy pořádáme i řadu motoristických akcí pro veřejnost, zajišťujeme nezapomenutelné firemní dny a nebo jezdíme se svými klienty po evropských okruzích.

Pro rok 2018 jsme si připravili novinku v podobě závodní divize Driving Academy Racing, kde těm nejnáročnějším klientům dáváme možnost stát se opravdovým automobilovým závodníkem v našem okruhovém speciálu. 

Cíle Driving Academy

Organizace si klade za úkol zvyšování obecné motoristické gramotnosti, co se týče řízení a správného chování za volantem a tím zvýšení bezpečnosti silničního provozu. Prostředkem k tomu má být sjednocení nabídky motoristicko-vzdělávacích akcí na území ČR a nabídnutí příležitosti pro automobilové nadšence a majitele nejen sportovních vozů k vlastnímu řidičskému růstu. Dále organizace sjednocuje nabídku pronájmu okruhů, závodních speciálů a nabízí organizování kompletně zajištěných adrenalinových akcí pro firmy po celé republice.

Newsletter

Odebírejte novinky a termíny kurzů Driving Academy