Rally

Komplexní kurz pro jezdce i spolujezdce rally

Komplexní kurz rally

Kurz se zaměřuje jak na teoretickou, tak na praktickou část tak komplexní disciplíny, jakou rally závody jsou. Martin bude pomáhat všem účastníkům, ať už z pohledu běžného řidiče se zálibou v jízdě na okreskách, tak začínajícím jezdcům se správným čtením trati a s tím souvisejícím psaním rozpisu. Rozhodně nezapomene ani na samotnou jízdu na uzavřené trati, kdy s dalšími závodníky budou individuálně radit a pomáhat ze sedadla spolujezdce. A jak už napovídá jméno Michala Ernsta, kurz nebude zaměřen jen na samotné piloty, ale také na jejich spolujezdce, nebo ty, kteří by se rádi nechali zasvětit do tajů spolujezdeckého řemesla, jelikož ti jsou naprosto nezbytnou součástí rally a s pilotem musí tvořit perfektně sehraný tým.

Workshop pro spolujezdce

Workshop pro spolujezdce představuje ideální platformu pro začínající i zkušenější spolujzdce, kteří mají chuť se zlepšovat a nakouknout do kuchyně profesionálního spolujezdce s mnohaletými zkušenostmi nejen z Mistrovství Světa.

Program workshopu:

  • Příprava před závodem
  • Orientace v oficiálních dokumentech                    
  • Práce s roadbookem a časovým výkazem
  • Pomůcky pro tvorbu rozpisu
  • Styl psaní rozpisu (před, během treninku, po)
  • Čtení rozpisu
  • Ostatní důležité povinnosti spolujezdce

V rámci harmanogramu máme připraveny varianty nejen pro kompletní posádky, ale také pro samostatné jezdce a samostatné spolujezdce. V případě většího počtu účastníků máme dohodnuté další zkušené “rallyáky”, kteří jsou schopni a ochotni obohatit o své znalosti i ty nejnáročněší účastníky.

Volné jízdy 

Volné ježdění bez coachingu s nutností dodržování programu kurzu (směry jízdy apod.)

Termíny:
Instruktor:
V ceně balíčku:
Cena od
Objednávka kurzu
Např. fakturační údaje, počet doprovázejících osob apod.
Zadejte slevový kód, máte-li k dispozici
Výsledná cena: 0
Newsletter

Odebírejte novinky a termíny kurzů Driving Academy