Do Livinga nejen na lyže

Po letním výletu na Nordschleife jsme začali pošilhávat po možnostech pořádného ježdění v zimě na sněhu. V Čechách bohužel nejsou žádné velké možnosti a vše je zavislé na aktuálním počasí. Se sněhem to poslední roky žádná sláva není a nedá se na to spoléhat. Takže jsme naši pozornost upřeli trochu jižněji, do Alpských oblastí.

Přes Lungau, kde to byl obhlédnout náš instruktor Martin Semerád, jsme nakonec ve výběru skončili u Livigna.  

Jedním z hlavních důvodů, proč jsme zvolili Livigno, byla možnost jezdit na pneu s hroty. Díky skvělé spolupráci s Nokian Tyres Česká Republika jsme měli možnost vybavit naše účastníky pneu Nokian Hakkapeliitta, takže volba vyrazit do Livigna byla jasná.

Naše účastníky tak čekaly dva dny plné ježdení ve sněžné aréně a plán byl jednoduchý - co nejvíce si to užít a naučit se zase něco nového. Hlavního instruktora Martina Semeráda doplnila ještě dvojice Martin Lehký a Jiří Pánek, kteří byli k dispozici celkem osmnácti účastníkům našeho sněžného dobrodružství. Na oba dny nám vyšlo perfektní počasí, výsledkem byly stovky naježděných kilometrů bokem.

Už teď se těšíme, až se zas do Livigna vrátíme. A velmi pravděpodobně kromě kurzu v Livignu připravíme i jeden termín v Lungau. Už teď máme spoustu nápadů, jak kurz vylepšit, takže se rozhodně máte na co těšit.

 

Co chystáme dál?

12/05 - Nordschleife Experience - dvoudenní výlet na severní smyčku (Nordschlefie) včetně koučinku 

Newsletter

Odebírejte novinky a termíny kurzů Driving Academy